+421 43 5594304    aditec@aditec.sk    facebook
Zdravotné matrace Longlife Aditec
TOP producent slovenský výrobca matracov
Europe Patent

Spoločnosť ADITEC - LONGLIFE, výrobca zdravotných matracov, má právnu ochranu vynálezu zapísanú v registri na Úrade priemyselného vlastníctva ČR a SR a Európskeho patentového úradu. Zdravotné matrace novej generácie.

Zdravotný matrac LATEX antiElectromagnetic

Europe Patent Shield

SHIELD matrac LATEX antiElectromagnetic

poťahová látka - ľahkovymeniteľná, zipsové odopínanie (možnosť prania), hygienický (s možnosťou prania), antialergický návlek vyššej triedy

doska z vysoko-elastickej LATEXOVEJ peny (7-zón, zvýšená kopírovateľnosť a priedušnosť)

roznášacia doska z kokosového vlákna (zvýšená priedušnosť a životnosť matraca, natural produkt)

vyrobený v systéme antiElectromagnetic Shielding Patents®

Cena pri šírke 80 cm:
-30%
1 148,85 € 799,00 €
Cena pri šírke 90 cm:
-30%
1 148,85 € 799,00 €
Ďalšie rozmery a cenník

Poťahová látka:

Striebro

Tkanina Silver Life obsahuje ióny striebra a je výrobkom nanotechnológie. Chráni pred baktériami, znižuje stres a pomáha zaspať v podmienkach sviežosti.

Výška matraca: 17 cm
Hmotnostná trieda: do 120 kg
Záruka: 4 roky
Polohovateľnosť: polohovateľný
zdravotný matraczdravotný matrac
odzipsovateľný poťahodzipsovateľný poťah
odporúčané pranie poťahuodporúčané pranie poťahu
doska z kokosového vláknadoska z kokosového vlákna
Latexová penaLatexová pena
chráni telo pred elektrosmogomchráni telo pred elektrosmogom
jedinečná patentovaná technológia výrobyjedinečná patentovaná technológia výroby
zvýšená antialergická úpravazvýšená antialergická úprava
Trieda: luxusná trieda
Šírka:  cm
Dĺžka:  cm
Poťahová látka:
Počet: ks
-30%
1 148,85 €
Cena: 799,00 €
Tovar skladom - Ihneď k odberu
Doprava na Slovensku zadarmo - pri nákupe nad 160 €

Poťahová látka:

Striebro

Tkanina Silver Life obsahuje ióny striebra a je výrobkom nanotechnológie. Chráni pred baktériami, znižuje stres a pomáha zaspať v podmienkach sviežosti.

Priemerné hodnotenie:
5.0
Hodnotenie matraca zákazníkmi: 5.0

Matrac hodnotilo 218 zákazníkov

Napísať hodnotenie

Technológia SHIELD antielectromagnetic Patent je to technológia, ktorá účinne blokuje, odráža elektromagnetické žiarenie , signály/ LTE , 5G/. Vďaka jedinečnej konštrukcii matraca vyvinutého na Slovensku, ktorá využíva technológiu tieniacej látky s obsahom metalizovaného polyméru a častíc striebra, má matrac vlastnosti, ktoré pomáhajú znižovať pôsobenie žiarenia na ľudský organizmus. Už sa viac nemusíte obávať použitia elektricky polohovateľných roštov v posteli. Používanie nášho SHIELD matraca je v kombinácii s elektroroštom nevyhnutné! Keďže sa jedná o výhradnú novinku na trhu so zdravotnými matracmi, Spoločnosť ADITEC - LONGLIFE, výrobca zdravotných matracov má právnu ochranu vynálezu zapísanú v registri na Úrade priemyselného vlastníctva ČR a SR a Európskom patentovom úrade.

Úlohou tohto vynálezu bolo vytvoriť SHIELD zdravotný matrac, ktorý okrem toho, že zaručuje správnu polohu tela užívateľa je zložený z elektromagneticky účinných materiálov (elektricky vodivých, resp. pohlcujúcich materiálov tak, aby spoľahlivo eliminoval, znižoval intenzitu a vplyv elektromagnetických, geopatogénnych poli a odvádzal, blokoval, odrážal ho od tela užívateľa ako aj iné negatívne vplyvy, ktoré majú vplyv na fyzické i duševné zdravie. Tieto negatívne vplyvy, ktoré sú všade okolo nás, hoci ich nevidíme, necítime ale pôsobia na nás a vyvolávajú nasledovné symptómy ako bolesť hlavy, vysoký krvný tlak, pocit ospalosti a nevoľnosti, búšenie srdca, dráždivosť v očiach, chvenie v končatinách.

Podstata vynálezu

Vyššie uvedené negatívne vplyvy na ľudský organizmus vo veľkej miere blokuje, odráža, odstraňuje SHIELD antismogový zdravotný matrac eliminujúci škodlivé účinky elektromagnetických polí a elektromagnetických vĺn, podľa tohto vynálezu, matrac obsahuje minimálne jednu vrstvu materiálu na odtienenie elektromagnetických vĺn a/alebo elektromagnetických polí, pričom ten pozostáva z vonkajšieho poťahu, ktorý obaľuje usporiadané vnútorné vrstvy matraca vytvorené z prírodného alebo syntetického latexu, alebo iného druhu prírodnej alebo syntetickej peny, ako sú polyuretánové peny, viscoelastické HR- peny

Jadro matraca má špeciálny ochranný poťah so silikonovými guličkami ktorý zaručuje stabilitu poťahu, zabraňuje pretáčaniu poťahu a chráni jadro matraca.

Matrac je vhodný aj pre dlhodobo ležiace imobilné osoby vybavený s antidekubitnou vrstvou. Možnosť kombinácie s elastickým, snímateľným a nepremokavým poťahom, ktorý je umývateľný, dezinfikovateľný má protiplesňové vlastnosti, vysokú elasticitu, roztiažnosť a jednoduchú údržbu.

Spoločnosť ADITEC - LONGLIFE, výrobca zdravotných matracov má právnu ochranu vynálezu zapísanú v registri na Úrade priemyselného vlastníctva ČR a SR a Európskeho patentového úradu.

Poťahová látka

Možnosť výberu z doleuvedených poťahových látok.

Cenník

Dĺžka matraca v rozmedzí od 190 do 200 cm.

Prirážka za atyp:
dĺžka od 200-210 cm prirážka 15%,
dĺžka od 210-220 cm prirážka 20%.

Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky (tolerancia + - 0,7%).

Cena je uvedená s DPH.

Šírka Cena
80 cm799,00 EUR
90 cm799,00 EUR
160 cm1 598,00 EUR
180 cm1 598,00 EUR
Doprava zadarmo pri nákupe nad 160 €
Expedícia do 3 pracovných dní
Renomovaný slovenský výrobca
Matrace na mieru
Exkluzívne prírodné materiály
Online poradňa
100% Garancia spokojnosti
25 rokov skúseností
Zdravotné matrace Longlife Aditec

Personál spoločnosti Aditec tvoria odborníci, ktorí pôsobili vo významných funkciách v niekoľkých spoločnostiach na výrobu matracov na Slovensku. Svojimi vedomosťami, skúsenosťami a zručnosťou značnou mierou prispeli k vývoju a kvalite výroby zdravotných matracov na Slovensku.

GoPay
Verified by Visa
MasterCard Securecode
Visa
Visa Electron
MasterCard
MasterCard Electronic