+421 43 5594304    aditec@aditec.sk    facebook
Zdravotné matrace Longlife Aditec
TOP producent slovenský výrobca matracov
Europe Patent

Spoločnosť ADITEC - LONGLIFE, výrobca zdravotných matracov, má právnu ochranu vynálezu zapísanú v registri na Úrade priemyselného vlastníctva ČR a SR a Európskeho patentového úradu. Zdravotné matrace novej generácie.

Materiály z ktorých vyrábame matrace

Pružiny bonell

Pružiny BONELL

Oceľové pružiny vzájomne spojené (drôt v priemere 2,2 - 2,4 mm). Konštrukcia pružín umožňuje vzduchu prúdiť cez matrac, zachovávajúc tak jeho sviežosť a suchosť.
Pružinové matrace bonell

Pružinové matrace taštičkové

Taštičkové pružiny

Oceľové, špirálové, vertikálne pružiny, vedľa seba husto osadené v taštičkách z textílie, nezávisle od seba pôsobiace (dojem vodnej postele - water-bed-effect).
Pružinové matrace taštičkové

Latexové matrace

Latex

Pôvod je prírodný, alebo sa vyrába syntetický latex super elastická pena, antibakteriálna, ktorá neobsahuje prach. Má rôzne druhy zón tvrdosti 3-7. Latex je na špici vývojového reťazca používaných materiálov na výrobu matracov. Otvory v latexovej pene zlepšujú cirkuláciu a odvádzajú vlhkosť (merná hmotnosť 55-85 kg/m3)
Latexové matrace

Matrace HR pena

HR pena

Je vyrábaná synteticky za studena. Má vysoké elastické vlastnosti, dlhá životnosť (merná hmotnosť 35 - 50 kg/m3).
Matrace HR pena

Matrace CARPENTER pena

CARPENTER vysoko-elastická pena

Vysoko-elastická pena, ktorá sa vyrába synteticky za studena. Značková studená pena s veľmi vysokými elastickými vlastnosťami a dlhou životnosťou (merná hmotnosť 45 - 55 kg/m3).
Matrace CARPENTER pena

Matrace GREEN pen

GREEN pena

Vysoko-elastická pena GREEN je vyrábaná za studena. Vďaka množstvu vzuchových kanálikov, ktoré obsahuje, má táto pena vysokú priedušnosť. Použitím peny GREEN dosahujú matrace maximálnu pružnosť a elastickosť.
Matrace GREEN pena

Matrace MEF pena

MEF pena

Termo elastická pena je modifikovaná pena, ktorá reaguje na tlak a na teplotu dokonalým prispôsobením sa tvaru tela, čo vedie k zreteľnému zlepšeniu prekrvenia exponovaných častí tela (najmä ramien).
Matrace MEF pena

AIR vzduchové matrace

AIR vzduchové matrace

Matrace radu AIR obsahujú špeciálne vzduchové kanáliky, vďaka týmto perforáciám je zabezpečená výborná cirkulácia vzduchu a tým aj odvod vodných pár (vlhkosti).
AIR vzduchové matrace

Matrace PUR pena

PUR pena

Táto pena sa vyrába synteticky. Poskytuje pevnú oporu. Má dobré elastické vlastnosti v závislosti od hustoty (nízka hustota, stredná hustota, vysoká hustota) (merná hmotnosť 25-35 kg/m3)
Matrace PUR pena

Doprava zadarmo pri nákupe nad 160 €
Expedícia do 3 pracovných dní
Renomovaný slovenský výrobca
Matrace na mieru
Exkluzívne prírodné materiály
Online poradňa
100% Garancia spokojnosti
25 rokov skúseností
Zdravotné matrace Longlife Aditec

Personál spoločnosti Aditec tvoria odborníci, ktorí pôsobili vo významných funkciách v niekoľkých spoločnostiach na výrobu matracov na Slovensku. Svojimi vedomosťami, skúsenosťami a zručnosťou značnou mierou prispeli k vývoju a kvalite výroby zdravotných matracov na Slovensku.

GoPay
Verified by Visa
MasterCard Securecode
Visa
Visa Electron
MasterCard
MasterCard Electronic