+421 43 5594304    aditec@aditec.sk    facebook
Zdravotné matrace Longlife Aditec
TOP producent slovenský výrobca matracov
Europe Patent

Spoločnosť ADITEC - LONGLIFE, výrobca zdravotných matracov, má právnu ochranu vynálezu zapísanú v registri na Úrade priemyselného vlastníctva ČR a SR a Európskeho patentového úradu. Zdravotné matrace novej generácie.

Online poradňa

<<< Zobraziť všetky otázky

Otázka

05.03.2012  ·  19:37:05
dobry den prosim vas pekne mohli by ste mi vysvetlit moj nalez?som 20 rokov diabeticka na inzulinovej pumpe,mam polyneuropatiu,mineralnu denyitu v pasme porozy v L4 -2.8 a v stehennej kosti v pasme osteopenie...trapia ma bolesti kolien a velke praskanie v nich poslali ma na artroskopiu zatial som nesla....ale trapi ma bedrovy klb ktory ma dost boli a pan doktor ma poslal na rtg kde vysledok bol:rtg praveho kolena:lateralizacia pately pri nepr axialne projekcii.Coxa Pol.kran subchondr sklerosa v oblasti met/diaf je kostn.fibr v knajdi priemere 55mm dopor monitor.v pol roc interval.dopor.odlahcenie PDK f pouz.franc barl.Vzhl na pohyb pately do flexie prosim o konzul.ortop odd ohladom zvaz Fulker.oper....toto bolo prve vysetrenie..o pol roka som bola na kontrolu,citujem:ma algiu vyraznu v pr koxe,prte tu metafyzy proxi.klin:lahka antalgicka chodza,flexia v pr koxe do 80 st.,rotacie obm.o 1/2,algicke v koxe,odm.andukcia o 1/2 pre algie,palp.citl.v oblasti v.troch.later,a pod nim,bez idnurycie a inflam.rtg. AP pr.koxy:zuzenie articm,strbiny o 1/2,prim,artroza II,st.,jrytie prim.c.d.uhol dtto,v metadiafyze proxim.kalciofik.s dutinkami,nemozno vylucit periost.reakciu v porovnani s rtg s pred 6 mesiacov,Z:coxaarthrosis 1.dx gr II decomp.,Tu metadiafyseos proxim,fem.1.dx dop.:klud.rezim.hosp.na otop.odd ak CT vylucit osteoSA....DOo nemocnice som sa zatial nedostavola z rodiinych dovodou mam chore dieta ,ktore ma silnu astmu...prosim vas o vysvetlenie...este jedna otazka:2x sa mi stalo ze mi v nohe resp.pri bedre strasne zacalo pychat co mi vystrelovalo bolest az do chodidla,tak ze som sa neudrzala na nohe a spadla som....chcem sa spytat ci je to nasledok mojej diagnozy alebo nie...za odpoved velmi pekne dakujem.

denisa, topolcany
Výhody počas spánku na matracoch LONGLIFE Aditec
  • matrac sa anatomicky správne prispôsobí telu
  • podporuje chrbticu v každej polohe počas spánku
  • optimálne prevzdušnenie matraca
  • neobmedzený pohyb počas spánku
  • človek sa zobúdza oddýchnutý a plný novej energie

Zaslanie otázky špecialistovi na zdravý spánok

Meno:
E-mail:
Mesto:
Otázka:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Dôvodom spracúvania je doporučenie matraca pre konkrétne potreby pýtajúceho sa zákazníka.

Doprava zadarmo pri nákupe nad 160 €
Expedícia do 3 pracovných dní
Renomovaný slovenský výrobca
Matrace na mieru
Exkluzívne prírodné materiály
Online poradňa
100% Garancia spokojnosti
25 rokov skúseností
Zdravotné matrace Longlife Aditec

Personál spoločnosti Aditec tvoria odborníci, ktorí pôsobili vo významných funkciách v niekoľkých spoločnostiach na výrobu matracov na Slovensku. Svojimi vedomosťami, skúsenosťami a zručnosťou značnou mierou prispeli k vývoju a kvalite výroby zdravotných matracov na Slovensku.

GoPay
Verified by Visa
MasterCard Securecode
Visa
Visa Electron
MasterCard
MasterCard Electronic