+421 43 5594304    aditec@aditec.sk    facebook
Zdravotné matrace Longlife Aditec
TOP producent slovenský výrobca matracov
Europe Patent

Spoločnosť ADITEC - LONGLIFE, výrobca zdravotných matracov, má právnu ochranu vynálezu zapísanú v registri na Úrade priemyselného vlastníctva ČR a SR a Európskeho patentového úradu. Zdravotné matrace novej generácie.

Matrac BIOGREEN antiElectromagnetic

Europe Patent Shield

SHIELD matrac BIOGREEN antiElectromagnetic

Polyuretánová flexibilná pena typu NATURE BIOGREEN (vysoko flexibilná) získaná metódou voľného penenia

Má menej rovnomernú štruktúru buniek ako štandardné peny a vďaka tomu sa dosiahne lepšia podpora tela, pružnosť a parametre pohodlia (elesticita a kopírovateľnosť)

Trvanlivosť BIOGREEN peny je o 40 percent vyššia ako pri bežných penách rovnakej hustoty, je vysoko elastická, priedušná a podobná latexu, odolná proti pokrčeniu

Na zdôraznenie špeciálnych vlastností je pena zafarbená do bielo-zelena

vyrobený v systéme antiElectromagnetic Shielding Patents®

Cena pri šírke 80 cm:
-36%
1 085,54 € 699,00 €
Cena pri šírke 90 cm:
-36%
1 085,54 € 699,00 €
Ďalšie rozmery a cenník

Poťahová látka:

Aloe Vera

Textília z Aloe Vera ochraňuje, regeneruje a dáva mäkký pocit pokožke. Tiež má preukázanú energetickú bilanciu, ktorá zaručí hlbší a lepší spánok.

Výška matraca: 17 cm
Hmotnostná trieda: do 120 kg
Záruka: 4 roky
Polohovateľnosť: polohovateľný
zdravotný matraczdravotný matrac
chráni telo pred elektrosmogomchráni telo pred elektrosmogom
jedinečná patentovaná technológia výrobyjedinečná patentovaná technológia výroby
odzipsovateľný poťahodzipsovateľný poťah
odporúčané pranie poťahuodporúčané pranie poťahu
Trieda: luxusná trieda
Šírka:  cm
Dĺžka:  cm
Poťahová látka:
Počet: ks
-36%
1 085,54 €
Cena: 699,00 €
Tovar skladom - Ihneď k odberu
Doprava na Slovensku zadarmo - pri nákupe nad 160 €

Poťahová látka:

Aloe Vera

Textília z Aloe Vera ochraňuje, regeneruje a dáva mäkký pocit pokožke. Tiež má preukázanú energetickú bilanciu, ktorá zaručí hlbší a lepší spánok.

Technológia SHIELD antielectromagnetic Patent je to technológia, ktorá účinne blokuje, odráža elektromagnetické žiarenie , signály/ LTE , 5G/. Vďaka jedinečnej konštrukcii matraca vyvinutého na Slovensku, ktorá využíva technológiu tieniacej látky s obsahom metalizovaného polyméru a častíc striebra, má matrac vlastnosti, ktoré pomáhajú znižovať pôsobenie žiarenia na ľudský organizmus. Už sa viac nemusíte obávať použitia elektricky polohovateľných roštov v posteli. Používanie nášho SHIELD matraca je v kombinácii s elektroroštom nevyhnutné! Keďže sa jedná o výhradnú novinku na trhu so zdravotnými matracmi, Spoločnosť ADITEC - LONGLIFE, výrobca zdravotných matracov má právnu ochranu vynálezu zapísanú v registri na Úrade priemyselného vlastníctva ČR a SR a Európskom patentovom úrade.

Úlohou tohto vynálezu bolo vytvoriť SHIELD zdravotný matrac, ktorý okrem toho, že zaručuje správnu polohu tela užívateľa je zložený z elektromagneticky účinných materiálov (elektricky vodivých, resp. pohlcujúcich materiálov tak, aby spoľahlivo eliminoval, znižoval intenzitu a vplyv elektromagnetických, geopatogénnych poli a odvádzal, blokoval, odrážal ho od tela užívateľa ako aj iné negatívne vplyvy, ktoré majú vplyv na fyzické i duševné zdravie. Tieto negatívne vplyvy, ktoré sú všade okolo nás, hoci ich nevidíme, necítime ale pôsobia na nás a vyvolávajú nasledovné symptómy ako bolesť hlavy, vysoký krvný tlak, pocit ospalosti a nevoľnosti, búšenie srdca, dráždivosť v očiach, chvenie v končatinách.

Podstata vynálezu

Vyššie uvedené negatívne vplyvy na ľudský organizmus vo veľkej miere blokuje, odráža, odstraňuje SHIELD antismogový zdravotný matrac eliminujúci škodlivé účinky elektromagnetických polí a elektromagnetických vĺn, podľa tohto vynálezu, matrac obsahuje minimálne jednu vrstvu materiálu na odtienenie elektromagnetických vĺn a/alebo elektromagnetických polí, pričom ten pozostáva z vonkajšieho poťahu, ktorý obaľuje usporiadané vnútorné vrstvy matraca vytvorené z prírodného alebo syntetického latexu, alebo iného druhu prírodnej alebo syntetickej peny, ako sú polyuretánové peny, viscoelastické HR- peny

Jadro matraca má špeciálny ochranný poťah so silikonovými guličkami ktorý zaručuje stabilitu poťahu, zabraňuje pretáčaniu poťahu a chráni jadro matraca.

Matrac je vhodný aj pre dlhodobo ležiace imobilné osoby vybavený s antidekubitnou vrstvou. Možnosť kombinácie s elastickým, snímateľným a nepremokavým poťahom, ktorý je umývateľný, dezinfikovateľný má protiplesňové vlastnosti, vysokú elasticitu, roztiažnosť a jednoduchú údržbu.

Spoločnosť ADITEC - LONGLIFE, výrobca zdravotných matracov má právnu ochranu vynálezu zapísanú v registri na Úrade priemyselného vlastníctva ČR a SR a Európskeho patentového úradu.

Poťahová látka

Možnosť výberu z doleuvedených poťahových látok.

Cenník

Dĺžka matraca v rozmedzí od 190 do 200 cm.

Prirážka za atyp:
dĺžka od 200-210 cm prirážka 15%,
dĺžka od 210-220 cm prirážka 20%.

Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky (tolerancia + - 0,7%).

Cena je uvedená s DPH.

Šírka Cena
80 cm699,00 EUR
90 cm699,00 EUR
160 cm1 398,00 EUR
180 cm1 398,00 EUR
Doprava zadarmo pri nákupe nad 160 €
Expedícia do 3 pracovných dní
Renomovaný slovenský výrobca
Matrace na mieru
Exkluzívne prírodné materiály
Online poradňa
100% Garancia spokojnosti
25 rokov skúseností
Zdravotné matrace Longlife Aditec

Personál spoločnosti Aditec tvoria odborníci, ktorí pôsobili vo významných funkciách v niekoľkých spoločnostiach na výrobu matracov na Slovensku. Svojimi vedomosťami, skúsenosťami a zručnosťou značnou mierou prispeli k vývoju a kvalite výroby zdravotných matracov na Slovensku.

GoPay
Verified by Visa
MasterCard Securecode
Visa
Visa Electron
MasterCard
MasterCard Electronic