+421 43 5594304    aditec@aditec.sk    facebook
Zdravotné matrace Longlife Aditec
TOP producent slovenský výrobca matracov
Europe Patent

Spoločnosť ADITEC - LONGLIFE, výrobca zdravotných matracov, má právnu ochranu vynálezu zapísanú v registri na Úrade priemyselného vlastníctva ČR a SR a Európskeho patentového úradu. Zdravotné matrace novej generácie.

Rošty

Rošty s rovnými alebo predpätými lamelami slúžia ako optimálny podklad pod matrace a výrazne z efektívňujú:

  • pôsobenie matraca na udržanie fyziologickej polohy ľudského tela pri spánku (predovšetkým rošty s predpätými lamelami - zlepšujú pásmo kopírovateľnosti určitých druhov matracov)
  • udržanie suchej klímy v matraci (nepriamo tak zlepšujú antialergickosť a klimatizačné vlastnosti matraca)

Kvalita

Kvalita roštu je závisla od počtu lamiel, ich spôsobu uchytenia, schopnosti natáčania sa a možnosti regulácie tvrdosti. Rošty sa vyrábajú nepolohovateľné alebo polohovateľné, a to manuálne alebo s elektrickým pohonom.

Matrac a rošt

Pre všetky latexové matrace doporučujeme rošt s predpätými lamelami maximálne vzdialenými 3 cm od seba. Pre ostatné penové a pružinové matrace je možné použivať rovný rošt ako aj rošt s predpätými lamelami, max. vzdialenosť lamiel do 5 cm. Možnosť polohovania určitých roštov využijete len v kombinácií s matracom, ktorý je polohovateľný. Lamelové rošty sa vyrábajú o 4 cm kratšie a o 1 cm užšie ako je rozmer postele.

Doprava zadarmo pri nákupe nad 160 €
Expedícia do 3 pracovných dní
Renomovaný slovenský výrobca
Matrace na mieru
Exkluzívne prírodné materiály
Online poradňa
100% Garancia spokojnosti
25 rokov skúseností
Zdravotné matrace Longlife Aditec

Personál spoločnosti Aditec tvoria odborníci, ktorí pôsobili vo významných funkciách v niekoľkých spoločnostiach na výrobu matracov na Slovensku. Svojimi vedomosťami, skúsenosťami a zručnosťou značnou mierou prispeli k vývoju a kvalite výroby zdravotných matracov na Slovensku.

GoPay
Verified by Visa
MasterCard Securecode
Visa
Visa Electron
MasterCard
MasterCard Electronic